Tweety na temat @pzworgpl
0

Rezerwacje

AKTUALNE ZEZWOLENIA WYDANE NA ZBIORNIKI/RZEKI OKRĘGU PZW W LEGNICY

L.p.

Zbiornik/Rzeka

Data  rezerwacji

Organizator  Rezerwujący

Rodzaj zawodów

Data wydania zezwolenia

1.

RZEKA ODRA - GOLKOWICE

13.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

2.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

14.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

3.

JEZIORO TATARAK

14.06.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „SKORA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

30.01.2020.

4.

RZEKA ODRA  GRODZIEC MAŁY

14.06.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.02.2020.

5.

JEZIORO KUNICE

20.06.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

02.03.2020.

6.

RZEKA ODRA BOGOMICE

20.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

10.06.2020.

7.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

20.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

8.

JEZIORO JAŚKOWICE

20-21.06.2020.

KOŁO PZW LUBIN ZG

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

14.01.2020.

9.

RZEKA ODRA - WILKÓW

20/21.06.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

15.01.2020.

10.

JEZIORO TATARAK

20/21.06.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

21.01.2020.

11.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

21.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

12.

RZEKA ODRA - RADOSZYCE

21.06.2020.

KOŁO PZW LUBIN          „PBKR CZĘSTOCHOWA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

13.

JEZIORO KUNICE

21.06.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „SKORA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

28.01.2020.

14.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

21.06.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

06.02.2020.

15.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

21.06.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

16.

RZEKA ODRA                      BRZEG GŁOGOWSKI

27.06.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

15.01.2020.

17.

JEZIORO KUNICE

27.06.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „SUM”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

01.02.2020.

18.

JEZIORO KUNICE

27.06.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

02.03.2020.

19.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

27.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

10.06.2020.

20.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

27/28.06.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

21.

RZEKA ODRA - RAPOCIN

28.06.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

22.

JEZIORO JAŚKOWICE

28.06.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

28.02.2020.

23.

RZEKA ODRA - GŁOBICE

28.06.2020.

KOŁO PZW „STRUMYK”   GÓRA ŚLĄSKA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

10.04.2020.

24.

JEZIORO TATARAK

04.07.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „DOLZAMET”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

25.

RZEKA ODRA - WILKÓW

04/05.07.2020.

KOŁO PZW SZLICHTYNGOWA „KASZALOT”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

15.01.2020.

26.

JEZIORO TATARAK

04/05.07.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

21.10.2020.

27.

JEZIORO KUNICE

04/05.07.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „SKORA”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

28.01.2020.

28.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

04/05.07.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

06.02.2020.

29.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

05.07.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

30,

RZEKA ODRA - RAPOCIN

05.07.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

31.

RZEKA ODRA BRZEG GŁOGOWSKI

05.07.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

32.

JEZIORO JAŚKOWICE

11.07.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWKOWA

23.06.2020.

33.

JEZIORO TATARAK

11/12.07.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW MIASTO

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

30.01.2020.

34.

RZEKA ODRA -RADOSZYCE

11/12.07.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE O/ZWR

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.02.2020.

35.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

12.07.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

36.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

18.07.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

37.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

18.07.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

06.02.2020.

38.

RZEKA ODRA - BOGOMICE

18/19.07.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

05.02.2020.

39.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

18/19.07.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

40.

JEZIORO TATARAK

19.07.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.06.2020.

41.

STAWY W PIEKARACH

19.07.2020.

KOŁO PZW UDANIN

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

12.07.2020.

42.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

25/26.07.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

43.

ZATOKA ODRY - CHEŁM

26.07.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.02.2020.

44.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

01/02.08.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

06.02.2020.

45.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

02.08.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

46.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

08/09.08.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

47.

JEZIORO TATARAK

08/09.08.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

NOCNE ZAWODY KLUBOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

21.01.2020.

48.

JEZIORO JAŚKOWICE

08/09.08.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

31.01.2020.

49.

STAWY W PIEKARACH

08/09.08.2020.

KOŁO PZW UDANIN

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

 

12.07.2020.

50.

JEZIORO TATARAK

16.08.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.06.2020.

51.

RZEKA ODRA - KLUCZE

22.08.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KLUBOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

52.

SZCZYTNIKI DUŻE

22.08.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „SKORA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

17.01.2020.

53.

JEZIORO TATARAK

22.08.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „DOLZAMET”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

22.01.2020.

54.

RZEKA KACZAWA - LEGNICA

22.08.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA MUCHOWA

02.03.2020.

55.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

23.08.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

06.02.2020.

56.

RZEKA ODRA - RÓWNA

23.08.2020.

KOŁO PZW „STRUMYK”  GÓRA ŚLĄSKA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.04.2020.

57.

RZEKA ODRA BIECHÓW

23.08.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

58.

STAWY W PIEKARACH

23.08.2020.

KOŁO PZW UDANIN

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

12.07.2020.

59.

RZEKA ODRA - KLUCZE

29.08.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

60.

JEZIORO TATARAK

29.08.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „SUM”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

21.01.2020.

61.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

29/30.08.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

NOCNE ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

62.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

30.08.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

63.

SZCZYTNIKI DUŻE

30.08.2020.

KOŁO PZW LUBIN MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

17.01.2020.

64.

JEZIORO TATARAK

30.08.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW „SKORA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

65.

JEZIORO JAŚKOWICE

30.08.2020.

KOŁO PZW CHOJNÓW MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

20.02.2020.

66.

RZEKA ODRA - CIECHANÓW

30.08.2020.

KOŁO PZW „STRUMYK”  GÓRA ŚLĄSKA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

10.04.2020.

67.

JEZIORO TATARAK

05.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

68.

JEZIORO JAŚKOWICE

05.09.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

23.01.2020.

69.

RZEKA ODRA - WILKÓW

06.09.2020.

KOŁO PZW SZLICHTYNGOWA „KASZALOT”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

15.01.2020.

70.

JEZIORO JAŚKOWICE

06.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

31.01.2020.

71.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

06.09.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

72.

RZEKA ODRA - RAPOCIN

12.09.2020.

KOŁA PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

73.

JEZIORO KUNICE

12.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „SUM”

ZAWODY Kołowe

DYSCYPLINA FEEDEROWA

01.02.2020.

74.

RZEKA ODRA - KLUCZE

13.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

75.

ZATOKA ODRY - CHEŁM

13.09.2020.

KOŁO PZW LUBIN          „PBKR CZĘSTOCHOWA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

76.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

13.09.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

06.02.2020.

77.

RZEKA ODRA - RAPOCIN

19.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

78.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

19.09.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

15.01.22020.

79.

JEZIORO KUNICE

19.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

02.03.2020.

80.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

20.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

81.

SZCZYTNIKI DUŻE

20.09.2020.

KOŁO PZW LUBIN MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

17.01.2020.

82.

JEZIORO TATARAK

20.09.2020.

KOŁO PZW LUBIN          „ZBGH-PMT”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

83.

RZEKA ODRA - ŚCINAWA

20.09.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

05.02.2020.

84.

JEZIORO KUNICE

20.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOTWICA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

03.03.2020.

85.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

20.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.

86.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

26.09.2020.

KOŁO PZW GLOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

87.

JEZIORO TATARAK

26.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KLUBOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

88.

JEZIORO KUNICE

26.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „SUM”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

01.02.2020.

89.

JEZIORO KUNICE

26.09.2020.

KOŁO PZW LEGNICA MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

02.03.2020.

90.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

27.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

91.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

27.09.2020.

OKRĘG PZW LEGNICA

ZAWODY OKRĘGOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

92.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

27.09.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

93.

JEZIORO TATARAK

27.09.2020.

RADA REJONU III LUBIN

ZAWODY MIĘDZYKOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

94.

JEZIORO JAŚKOWICE

27.09.2020.

KOŁO PZW PROCHOWICE

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

23.01.2020.

95.

RZEKA ODRA - WILKÓW

03.10.2020.

KOŁO PZW SZLICHTYNGOWA „KASZALOT”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

15.01.2020.

96.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

03.10.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

10.06.2020.

97.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

03.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

06.02.2020.

98.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

04.10.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

99.

RZEKA ODRA - RADOSZYCE

04.10.2020.

KOŁO PZW LUBIN ZBGH-PMT

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

100.

SZCZYTNIKI DUŻE

04.10.2020.

KOŁO PZW LUBIN „PBKR CZĘSTOCHOWA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

17.01.2020.

101.

ZATOKA ODRY - CHEŁM

04.10.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

05.02.2020.

102.

RZEKA ODRA - KARÓW

04.10.2020.

KOŁO PZW „STRUMYK”  GÓRA ŚLĄSKA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.04.2020.

103.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

10.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

104.

RZEKA ODRA - SKIDNIÓWEK

10.10.2020.

KOŁO PZW KOTLA „JAŹ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

06.02.2020.

105.

RZEKA ODRA - BIECHÓW

11.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

07.01.2020.

106.

PAWIE OCZKA           GRODZIEC MAŁY

11.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW    MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

107.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

11.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

108.

RZEKA ODRA GRODZIEC MAŁY

11.10.2020.

KOŁO PZW ZG „POLKOWICE-SIEROSZOWICE”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

15.01.2020.

109.

JEZIORO TATARAK

11.10.2020.

KOŁO PZW LUBIN MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

110.

RZEKA ODRA - BOGOMICE

11.10.2020.

KOŁO PZW ZG „RUDNA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

05.02.2020.

111.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

17,10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

07.01.2020.

112.

RZEKA ODRA – KLUCZE        ZATOKA I GŁÓWKI

18.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „FAMABA”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

113.

RZEKA ODRA - WILKÓW

18.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW   MIASTO I HUTA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

114.

JEZIORO TATARAK

18.10.2020.

KOŁO PZW LUBIN MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

21.01.2020.

115.

RZEKA ODRA - RÓWNA

18.10.2020.

KOŁO PZW „STRUMYK”  GÓRA ŚLĄSKA

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

10.04.2020.

116.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

24.10.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

07.01.2020.

117.

JEZIORO TATARAK

24.10.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

118.

RZEKA ODRA - WILKÓW

31.10.2020.

KOŁO PZW POLKOWICE MIASTO

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

15.01.2020.

119.

JEZIORO TATARAK

14.11.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KLUBOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

120.

JEZIORO TATARAK

14.11.2020.

KOŁO PZW LEGNICA „KOLEJARZ”

ZAWODY KLUBOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

21.01.2020.

121.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

22.11.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA FEEDEROWA

10.06.2020.

122.

ZATOKA ODRY – LOK GŁOGÓW

06.12.2020.

KOŁO PZW GŁOGÓW „KLEŃ”

ZAWODY KOŁOWE

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

10.06.2020.


Ryboranie.pl
Realizacja: