Tweety na temat @pzworgpl
0

Sonda

Razem głosów: 1156

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • exmx Data dodania: 10 lat temu Oceń: 3 + / -

  Dlaczego okręgowe zawody spinningowe i spławikowe są w tym samym terminie (17 kwietnia). jak ktoś chce startować w sekcji spinningowej i spławikowej to co ma się rozdwoić???

 • kamikadze Data dodania: 12 lat temu Oceń: + / -

  Ja tam łowie tylko na zawodach.
  Ważne cokolwiek jest robione.

 • Chęciński Roman Data dodania: 12 lat temu Oceń: + / -

  Kolego - zdegustowany- jak sam sobie obrałeś taki nick to nic dziwnego ,że masz pretensje .Popieram cię jeśli chodzi o niepełno satysfakcjonujace okresy połowu ryb na terenach PZW ale to wynika tylko z tego że wśród nas wękarzy są niestety MIĘSIARZE i jak sami sobie nie dopilnujemy to dalej bedziemy narzekać.Nikt cię siłą do PZW nie zaciągał i nikt nie bedzie cię zmuszał abyś w PZ pozostał.Zadałeś pytanie gdzie są pieniadze ze składek ale w tym przypadku najprawdopodobnie nie uczestniczyłeś w zebraniu sprawozdawczym i dlatego pytasz na tym forum.W większości ( za wyjatkiem symbolicznych opłat dla skarbnika i gospodarzy poszczególnych wód)nikt pieniedzy z kół nie otrzymuje.Wszystkie prace są wykonywane w ramach społecznych.Narzekasz a może masz czas i chcesz pomóc to zgłoś się do swojego koła.Ale ty potrafisz tak jak większość tylko narzekać.Pozdrawiam.

 • zdegustowany Data dodania: 13 lat temu Oceń: + / -

  na wodach pzw jest wielkie "G" tylko żaby i liście pływają , a opłaty są nie proporcjonalne do zasobów wód. Opłaty coraz wyższe a ryb jak nie było tak nie ma. Gdzie te pieniądze ze składek ? chyba w kieszeń sobie kładą, nie mówiąc o odznaczeniach, które sobie przyznają. Z wędkarskim pozdro!!!

 • ryszard Data dodania: 13 lat temu Oceń: + / -

  ja wedkuje tylko na odrze

 • patryk Data dodania: 13 lat temu Oceń: + / -

  ja wędkuje najczęściej na Jakuszowie,Jezierzanach,w naszym lasku Złotoryjskim a w zimie to raczej nie wędkuje ale czasami zdarza mi sie pojechać na kunice i ABM-y. Pozdrawiam Wszystkich.Połamiania kija nad wodą.

 • MIREK Data dodania: 13 lat temu Oceń: + / -

  najczesciej wedkuje w lasku złotoryjskim,Kunice,Słup zimą,Spalona,czasami jest ciekawie i spokojnie,a czasami nie.1.06 co roku jest wielkim dniem dla moich dzieci zwłaszcza ten ,za ktury dziękuję wszystkim kturzy przykładają tyle starań ku radości naszym pociechom.

Ryboranie.pl
Realizacja: