0

Wyniki zawodów nocnych staw Przemków

W dniu 18/19.07.2020r na stawie w Przemkowie odbyły się rekreacyjno-towarzyskie zawody nocne. Niestety zawody nie mogły odbyć się na odrzańskich główkach, gdzie pierwotnie były planowane. Łowiono metodą spławikowo-gruntową na dwie wędki. Wystartowało 17-stu zawodników. Osiągnięto przeciętne wyniki połowów, a zwycięzcą zawodów został kol. Mariusz Kubacki. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio kol. Jerzy Wojciechowski i kol. Zbigniew Bojczuk. Nad stawem w Przemkowie istotny był skuteczny środek na komary, których zmasowane ataki utrudniały ...... więcej

WYNIKI Spławikowych Mistrzostw Koła PZW Polkowice-Miasto

W dniu 11.07.2020r na jeziorze w Jaśkowicach Legnickich polkowiccy wędkarze rywalizowali o tytuł spławikowego mistrza koła. Pogoda dopisała. Warunki do łowienia niemal idealne, choć niewymiarowe wzdręgi utrudniały budowanie wagi niektórym zawodnikom. Wystartowało 15 seniorów oraz 3 juniorów. Mistrzem koła odpowiednio w kat. senior został kol. Jerzy Dziuk oraz w kat. młodzież kol. Filip Wojciński. Poniżej klasyfikacja zawodów - kat. senior : 1. Jerzy Dziuk - 10570 pkt 2. Mariusz Kubacki - 6150 pkt 3. Krzysztof Obrzut - 5810 pkt 4. Adam Jamróz ...... więcej

Wyniki zawodów

Aktualności | 2020-07-24 | Publikujący: Koło PZW Nr 21 Lubin ZG

Wyniki zawodów gruntowych o ,, Puchar Prezesa Koła Lubin ZG " 1 .Rucki Julian 9340 2 .Kruszka Ryszard 8195 3 .Kielczynski Jan 8020 4 .Naklicki Zbigniew 5664 5 .Oborski Piotr 4505 6 .Rys Jerzy 4315... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA ROZSTRZYGNIĘTE.

Komunikaty | 2020-07-20 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 Chojnów "MIASTO"

W niedzielę 19 lipca na jeziorze Tatarak odbyły się spławikowe zawody wędkarskie Koła Chojnów Miasto „Mistrzostwa Koła 2020”. Do udziału w zawodach zgłosiło się 17 wędkarzy. Zaplanowano dwie tury po trzy godziny. Pogoda dopisała i zawody przebiegły bez żadnych zakłóceń. Ryba, może niewielka, ale brała systematycznie przez dwie tury. Mistrzem koła został Daniel Mosiewicz, który złowił 10,640 kg. Drugie miejsce zajął Ryszard Wiszniowski - 9,420 kg. Trzecie Łukasz Jordan - 8,640kg. Gratulujemy Danielowi wyniku i tytułu Mistrza Koła. ...... więcej

Oczyszczanie stawu z trzciny

Aktualności | 2020-07-17 | Publikujący: Koło PZW Nr 30 Przemków

W dniu 09 lipca br. na stawie "Przemków" usuwana była trzcina z części łowiska od strony cypla. Usunięty materiał został wywieziony przez wykonawcę poza teren akwenu. Zakres wykonanych prac jest niewielki ale wędkarze z koła nr 30 w Przemkowie nie poddają się i planują następne prace ratujące łowisko przed całkowitym zarośnięciem. Niebawem następna dokumentacja fotograficzna z wykonanych prac. Wodom Cześć... więcej

NOCNE WĘDKOWANIE.

Komunikaty | 2020-07-16 | Publikujący: Koło PZW Nr 3 Chojnów "MIASTO"

W dniach 11.07/12.07 Zarząd Koła PZW Chojnów Miasto zorganizował na jeziorze Tatarak zawody nocne. W rywalizacji wzięło udział 11 wędkarzy. Noc była zimna i ryby brały bardzo słabo. Najlepszy wynik uzyskał Piotr Bieżuński 4.440 kg. Drugie miejsce z wynikiem 3.120 kg zajął Bogdan Kryca a trzecie Marek Tworzydło, który złowił 2.120 kg. Puchar za największą rybę przypadł Lucjanowi Jordan - leszcz 31 cm. Następne zawody 19 lipca na Tataraku „Mistrzostwa Koła” zapraszamy. ... więcej

wyniki zawodów wędkarskich

Aktualności | 2020-07-13 | Publikujący: Koło PZW Nr 21 Lubin ZG

Wyniki zawodów wędkarskich o ,,Puchar Lata" - Dziewin 1. Michalik Stanisław - 2920 pkt. 2. Kiełczyński Jan - 2210 pkt 3. Oborski Piotr - 1725 pkt 4. Korona Arkadiusz - 1190 pkt 5. Damięcki Czesław - 1155 pkt 6. Janek Kazimierz - 695 pkt... więcej

Feederowe zawody "Maraton nocny Koła Skora 2020"

Wyniki zawodów | 2020-07-06 | Publikujący: Koło PZW Nr 4 Chojnów "SKORA"

# Feederowe zawody "Maraton nocny Koła Skora 2020" - pełna klasyfikacja - # MIEJSCE _____NAZWISKO I IMIĘ_____ NR STANOWISKA ___WAGA RYB___ 1 ALEKSANDER Marcin 10 10370 2 ROŚCIŃSKI Edward 3 6560 3 KOTARBA Mirosław 5 5840 4 KOTARBA Tomasz 4 3490 5 MAŁEK Bolesław 12 1880 6 NOWOTKO Jerzy 2 1770 7 MIKOŁAJSKI Daniel 7 1730 8 EKIELSKI Ireneusz 8 1620 9 ŁYSYGANICZ Bartosz 1 1010 10 MIKOŁAJSKI Jan 6 830 11 GRANDA Dariusz 15 660 12 MARCINIAK Krzysztof 13 630 13 LENDA Krzysztof 9 500 14 LENDA Andrzej 11 - #... więcej

WYNIKI zawodów feederowych na Żwirowni Szczytniki

W dniu 27.06.2020r na żwirowni Szczytniki odbyły się zawody feederowe pod nazwą "Zawody Lata". W rywalizacji wzięło udział łącznie 16-stu zawodników. Zwyciężył kol. Mariusz Kubacki z niewielką przewagą nad zdobywcą drugiego miejsca kol. Zbigniewem Bojczuk. Trzeci był kol. Daniel Sibera. W kat. młodzież zwyciężył Filip Wojciński, a drugie miejsce zajął Oskar Słojewski. Piękna i słoneczna pogoda nie przełożyła się jednak na osiągnięte wyniki. Zawody zaliczane były do punktacji "Wędkarz Roku". Obsługę sędziowską stanowili kol. J.Bandrowski, S. Felkel ...... więcej

Spławikowe mistrzostwa Koła "Skora" 2020

Wyniki zawodów | 2020-06-25 | Publikujący: Koło PZW Nr 4 Chojnów "SKORA"

# MIEJSCE _____NAZWISKO I IMIĘ_____ PUNKTY NAJW.M-SCE.TURY WAGA RYB 1 MIKOŁAJSKI Daniel 2 2 KOTARBA Mirosław 5 3 ROŚCIŃSKI Edward 5,5 4 MAŁEK Bolesław 6 1 4920 5 KOTARBA Tomasz 6 1 3610 6 MIKOŁAJSKI Jan 7,5 7 GRANDA Dariusz 8 2 3150 8 PANEK Jan 8 2 2810 9 EKIELSKI Ireneusz 9 3 10 RADŁOWSKI Roman 9 4 11 CZYŻ Antoni 11 4 3370 12 MARCINIAK Krzysztof 11 4 1780 13 PĘKALA Piotr 11 4 1390 14 NOWOTKO Jerzy 14 15 ŁYSYGANICZ Bartosz 15 16 WÓJTOWICZ Edward 18 # WYNIKI 1 TURA SEKTOR A WYNIKI 1 TURA SEKTOR ...... więcej